Pomagamy Służbie Zdrowia - Razem możemy więcej!

pomocszpitalomwww.jpg 

Wczoraj, podczas telekonferencji, Burmistrz Władysławowa wraz z Radą Miejską Władysławowa podjęli decyzję o udzieleniu wsparcia ze środków budżetu Gminy Władysławowo trzem szpitalom z terenu województwa pomorskiego. Środki na ten cel zostaną przesunięte z części budżetu przeznaczonego na działalność kulturalną w gminie. W tym trudnym dla wszystkich czasie priorytetem w działaniach gminy będzie przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo!


Szpitalowi Puckiemu zostanie przekazana kwota 20 000 zł na zakup niezbędnych środków ochronnych i sprzętów medycznych do walki z koronawirusem.

Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie otrzyma 20 000 zł na zakup potrzebnego sprzętu do uruchomionego na czas epidemii laboratorium.

Pomoc zostanie udzielona również oddz. Chirurgii Onkologicznej i ddz. Chemioterapii Dziennej w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni.

Wspólnie możemy wiele! Sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie, dlatego jak zadziałamy razem, może uda się nam zminimalizować skutki epidemii.

Znaczące dla zwiększenia bezpieczeństwa Mieszkańców Pomorza jest podjęcie decyzji przez Samorząd Województwa Pomorskiego oraz Marszałka Mieczysława Struka, o uruchomieniu dodatkowych laboratoriów, aby skrócić czas oczekiwania na wyniki badań na obecność koronawirusa:

https://www.facebook.com/strukmieczyslaw/photos/a.1119377348238350/1494594080716673/?type=3&theater.

Jak Ty możesz pomóc?

https://zrzutka.pl/szpitalpuck?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR1S6W4Gxy-_-auUyA7eSOk3m1aV3CrixbbU3wukNkaf5feHu6QaqHxgb9A

https://www.siepomaga.pl/en/koronawirus

Opublikowano: 25 marca 2020 15:03

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 261

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.