Nowi przyjaciele gminy (foto)

Przyjaciel Gminy Władysławowo (link otworzy duże zdjęcie)

 

Tym razem nasze gminne wyróżnienie trafiło do wczasowiczów z Warszawy, którzy swoją przygodę z Władysławowem rozpoczęli w 2004 roku. Przyjechali na wakacje do Władysławowa ze swoimi synami Karolem i Filipem. Wydawać by się mogło, że ich pierwszy pobyt nie wywróży rychłego powrotu w to miejsce, bo z powodu pomyłki zamiast czteroosobowego pokoju otrzymali trzyosobowy. Jednak właściciele obiektu, w którym się zatrzymali, stanęli na wysokości zadania, specjalnie kupując łóżeczko dla najmłodszego syna turystów. I właśnie dzięki tej szybkiej reakcji zawiązała się między nimi przyjaźń, która trwa już 15 rok. Państwo Kononiuk przyjeżdżają do Gminy Władysławowo w każde wakacje i korzystają ze wszystkich możliwości jakie oferuje jej wyjątkowe położenie. Przede wszystkim trasę od pensjonatu do plaży pokonują zawsze rowerami, spacerują, zwiedzają i odkrywają nowe urokliwe miejsca.

Uroczysty akt nadania tytułu „Przyjaciół Gminy Władysławowo” odbył się w gabinecie burmistrza Władysławowa 27 lipca 2020 roku. Miłośnicy naszej gminy otrzymali z rąk Pana Romana Kużel dyplomy, gminne upominki oraz czerwone róże. Była to również okazja do krótkiej rozmowy o ciekawostkach związanych z wakacyjnymi pobytami we Władysławowie uhonorowanych turystów oraz na temat zauważalnych zmian w przestrzeni Gminy Władysławowo, które zostały docenione przez Państwa Kononiuk.

Przypominamy, tytuł „Przyjaciel Gminy Władysławowo” nadaje się osobie fizycznej – turystom, którzy przyjeżdżają na teren Gminy Władysławowo i tu wypoczywają od minimum 15 lat. Więcej informacji nt. wyróżnienia, w tym wniosek o przyznanie, dostępnych jest w Biuletynie Informacji Publicznej.

Zachęcamy do zgłaszania wniosków o nadanie tytułu „Przyjaciela Gminy Władysławowo”. Dla wczasowiczów, którzy pokochali naszą gminę będzie to na pewno niezwykle miłe wyróżnienie.

Opublikowano: 29 lipca 2020 13:31

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 0

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.