Turyści z Poznania nowymi „Przyjaciółmi Gminy Władysławowo”

Przyjaciele Gminy Władysławowo (link otworzy duże zdjęcie)


Pani Mariola i Roman Michalakowie otrzymali z rąk burmistrza Romana Kużel dyplomy, kwiaty i gminne upominki i oficjalnie nadano im tytuł „Przyjaciół Gminy Władysławowo”.

Spotkanie odbyło się 21 lipca w Urzędzie Miejskim we Władysławowie. Oprócz burmistrza obecny był na nim również radny Rady Miejskiej Grzegorz Zamek-Gliszczyński jednocześnie wieloletni przyjaciel wyróżnionych wczasowiczów. Państwo Michalakowie do Władysławowa przyjeżdżają od blisko 23 lat i co roku przez prawie miesiąc tu odpoczywają, zwiedzają, spacerują i plażują. Zdarza się też, że zatęsknią za naszą gminą zimą i wtedy decydują się na spontaniczny krótki przyjazd, aby zaczerpnąć morskiego, bogatego w jod, powietrza. Przyjaźń władysławowsko-poznańska trwa i, jak deklarują wyróżnieni letnicy, nie zamierzają zmieniać swoich wakacyjnych destynacji, bo do Władysławowa przyciąga ich nie tylko świeże powietrze, piękne tereny i wiele możliwości wypoczynku, ale również otwarci i życzliwi ludzie. 

Przypominamy, tytuł „Przyjaciel Gminy Władysławowo” nadaje się osobie fizycznej – turystom, którzy przyjeżdżają na teren Gminy Władysławowo i tu wypoczywają od minimum 15 lat. Więcej informacji nt. wyróżnienia, w tym wniosek o przyznanie, dostępnych jest w Biuletynie Informacji Publicznej.

Zachęcamy do zgłaszania wniosków o nadanie tytułu „Przyjaciela Gminy Władysławowo”. Dla wczasowiczów, którzy pokochali naszą gminę będzie to na pewno niezwykle miłe wyróżnienie.

Opublikowano: 22 lipca 2020 15:40

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Filmy:

Wyświetleń: 191

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.