Rowerowy rajd dla chorej dziewczynki (foto i wideo)

Rowerem dla Hani (link otworzy duże zdjęcie)

 

Hania Ziółek to 4-letnia mieszkanka Gminy Dąbie, która od urodzenia zmaga się z wieloma chorobami, jest pod stałą opieką lekarzy. Leczenie chorób dziewczynki wiąże się z częstymi wyjazdami do lekarzy w całej Polsce, co jak wiadomo jest kosztowne. Z inicjatywy klubu radnych „Czyny nie słowa” oraz Wójta Gminy Dąbie Marcina Reczucha została uruchomiona zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitacje Hani, dostępna pod linkiem: https://zrzutka.pl/9rg8p5. Radni chcą zebrać 50 tysięcy. Do akcji wsparcia Hani włączyli się również mieszkańcy Gminy Dąbie oraz powiatu. 27 lipca 2020 roku o godzinie 8:00 Pan Sławomir Tarczewski wyruszył w trasę, pod hasłem „Jadę dla Hani” pokona 2668 km i okrąży Polskę. W każdym z 19 punktów na trasie będzie zachęcał do wpłat dla Hani.

31 lipca Pan Sławomir dotrze do Władysławowa. Zachęcamy mieszkańców Władysławowa do wsparcia zbiórki na rzecz czteroletniej Hani. Liczy się każda złotówka.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/9rg8p5

Opublikowano: 30 lipca 2020 08:07

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Filmy:

Wyświetleń: 241

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.