72 przeszkolonych mieszkańców projektu "Ja w Internecie" (foto i wideo)

72 przeszkolonych mieszkańców projektu Ja w Internecie (link otworzy duże zdjęcie)


W ciągu ostatnich 3 miesięcy ponad 70 mieszkańców zdobyło dodatkowe umiejętności, dzięki którym nie tylko swobodniej, ale i praktyczniej będą się mogli poruszać w Internecie. Bezpłatne szkolenia zorganizowane zostały przez Fundację Legalna Kultura w ramach projektu „Ja w Internecie”.
 

Celem szkoleń było zwiększenie umiejętności naszych mieszkańców w poruszaniu się po sieci, nauczenie ich bezpiecznego korzystania z Internetu oraz swobodnego poruszania się w portalach społecznościowych, czy wykorzystywania Internetu we własnej działalności biznesowej. Wszyscy uczestnicy kursu otrzymali certyfikaty oraz drobne upominki. Gratulujemy i życzymy udanego "surfowania" w sieci!

Szkolenia w ramach projektu "Ja w Internecie" współfinansowane są przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Działanie 3.1. „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

Logotypy UE
Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa.

fot. Konrad Kędzior

Opublikowano: 05 lutego 2019 13:30

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 869

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.