Trwa sprzątanie gminy (foto)

Trwa sprzątanie gminy (link otworzy duże zdjęcie)


W kwietniu pracownicy miejskiej spółki Abruko przystąpili do prac porządkowych, związanych z  pozimowym oczyszczaniem placów, ulic, chodników, obszaru przyplażowego, jak i pozostałych gminnych terenów.

Śmieci pozbierano m.in. na wydmach i w lesie od strony Chałup. Wzdłuż ulicy Hryniewieckiego od wejścia nr 1 do 9 z terenu wydm oraz lasu zebrano 5 m3 śmieci. Na terenie osiedla Żwirowa w okolicy ulicy Wyzwolenia i Steyera zebrano 3 m3 śmieci. Przy okazji apelujemy do mieszkańców o nie wyrzucanie na tereny gminne odpadów bio z własnych ogródków przydomowych. Obserwujemy, iż w wielu miejscach na terenie gminy mieszkańcy wyrzucają skoszoną trawę, obcięte gałęzie a także znaczne ilości popiołu poza swoją posesję. Przypominamy, że poza możliwością odbioru przez służby komunalne spod własnej posesji, odpady komunalne, zgodnie z regulaminem PSZOK, można nieodpłatnie przekazać do PSZOK-u, zlokalizowanego przy ul. Gdańskiej 78 we Władysławowie.

Opublikowano: 15 kwietnia 2019 12:25

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 401

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.