Sukcesy badmintonistów z Władysławowa (foto)

Sukcesy badmintonistów z Władysławowa (link otworzy duże zdjęcie)


Badmintoniści z UKS Bliza Władysławowo weekend 13-14 kwietnia mogą zaliczyć do udanych. W tych dniach w Gdańsku i Pucku odbywały się zawody, na których nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, zdobywając w swoich kategoriach wiekowych medale.
 

13 kwietnia na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Gdańsku zagrali Julia PIKTEL, Mateusz OBERZIG, Paweł OBERZIG i Konrad BIZEWSKI. Ich występy zaowocowały trzema srebrnymi i jednym brązowym medalem w grach pojedynczych dziewcząt i chłopców, w grze podwójnej chłopców i grze mieszanej.

Kolejne osiem medali wywalczono na turnieju Badminton Master Puck 2019 Yonex TenT, który odbył się 14 kwietnia w Pucku. Tym razem, oprócz młodzików i juniorów zagrały również dzieci w wieku 9-10 lat. Najlepiej w tych kategoriach wiekowych spisali się Marta CZAJKA – złoto, Maksymilian SZWEDA – srebro i Daniel SACZKO – brąz. W wyższych kategoriach Julian WOJTINSKI zdobył złoto, Marianna KONKEL, Mateusz OBERZIG - srebro, Paweł OBERZIG i Maciej SZTUBIŃSKI - brąz. Debiutujące w zawodach Julia POSAŃSKA i Zuzanna KOLLECK ostatecznie uplasowały się na czwartych miejscach. Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy osiągniętych wyników!

Źródło: Zbigniew Czajka - Trener UKS Bliza Władysławowo

Opublikowano: 16 kwietnia 2019 10:17

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 461

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.