Dobre starty zawodników UKS Tri-Sea Mewa (foto)

Dobre starty zawodników UKS Tri-Sea Mewa Władysławowo (link otworzy duże zdjęcie)


W weekend 7-9 czerwca 2019 roku zawodnicy UKS Tri-Sea Mewa Władysławowo wzięli udział w dwóch imprezach sportowych - mistrzostwach pływania oraz triathlonowych zawodach.

Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w pływaniu – Gdańsk 07-08.06.2019r.

Nina Tartanus i Jarek Markiewicz udanie zaprezentowali się w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w pływaniu. Na pływalni w Gdańsku podczas dwudniowych startów niejednokrotnie poprawiali swoje rekordy życiowe na poszczególnych dystansach, a Jarek Markiewicz stanął na III miejscu podium w klasyfikacji open na dystansie 100m stylem motylkowym.

Triathlon Energy – Starogard Gdański 09.06.2019r.

W niedzielę podczas Triathlon Energy w Starogardzie Gdańskim  Robert Pulczyński i Natan Jeliński po raz kolejny wystartowali w wyścigu triathlonowym na dystansie 1/8 IM. Pomimo tego, że nasi zawodnicy stawiają dopiero pierwsze kroki w tak wymagającym sporcie jakim jest triathlon, spisali się doskonale. Obaj z bardzo dobrymi czasami stanęli na podium. Robert zajął I, a Natan III miejsce w kategorii wiekowej dystansu 1/8 IM.

Źródło: Agnieszka Biedrzycka - prezes UKS Tri-Sea Mewa Władysławowo

Opublikowano: 12 czerwca 2019 09:34

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 154

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.