STOP nielegalnym wysypiskom! (foto)

STOP nielegalnym wysypiskom! (link otworzy duże zdjęcie)


W ostatnim czasie Straż Miejska z Władysławowa ujawniła dzikie wysypisko oraz kilka miejsc, gdzie również w sposób nielegalny ktoś pozbył się odpadów. Strażnicy apelują o poszanowanie przestrzeni publicznej i wyrzucanie śmieci w wyznaczonych do tego punktach. Niepokornych czekają kary finansowe w postaci mandatów.

Jednym z obowiązków strażników, pełniących służbę patrolową na terenie Gminy Władysławowo, jest sprawdzanie obrzeży miast, terenów na co dzień mniej dostępnych, czy też obszarów leśnych. Najczęściej w takich lokalizacjach w sposób nielegalny pozostawiane są odpady. Podczas ostatniej akcji, ponownie ujawniono kilka takich miejsc. Każde z nich zostało oczywiście posprzątane i uporządkowane, niemniej strażnicy przestrzegają, że te i podobne lokalizacje, będą mieć na szczególnej uwadze. Pobłażania w wystawianiu mandatów za takie czyny na pewno nie będzie.

Opublikowano: 13 czerwca 2019 14:58

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 368

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.