Raport o Stanie Gminy Władysławowo w 2019 roku

raport o stanie gminy wladyslawowo

Wspólnie tworzymy naszą gminę, a Samorząd Terytorialny, który w tym roku obchodzi swoje 30-lecie, to trwały element lokalnej demokracji. Razem odnosimy sukcesy, ale i porażki są nieodłączną częścią kreatywnego działania i to one powinny nas motywować do dalszej pracy.


Możemy być dumni z tego, w jaki sposób nasza gmina rozwinęła się na przestrzeni tych 30 lat. Jest to dowód na to, że pojęcie wspólnoty nie jest nam obce. Zbiorowa odpowiedzialność wspólnoty samorządowej jest motorem do dalszej pracy nad kolejnymi przedsięwzięciami.


Corocznie (od 2018 roku) składane raporty o stanie gminy, będą podsumowaniem dwunastomiesięcznych działań samorządu i narzędziem do weryfikacji zrealizowanych zadań. Podsumowania skłaniają do refleksji i są wartościową nauką, dzięki której możemy stwierdzić czy podążamy we właściwym kierunku.


Zapraszamy do lektury:

Raport o Stanie Gminy Władysławowo w 2019 roku


Opublikowano: 02 czerwca 2020 15:21

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 273

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.