Trwa budowa Mokrej i Błękitnej w Karwi (foto)

Budowa ulicy Mokrej i Błękitnej w Karwi (link otworzy duże zdjęcie)


21 marca 2017 roku Burmistrz Roman Kużel w imieniu Gminy Władysławowo podpisał umowę z firmą OL-TRANS Sp. z o.o. na budowę ul. Mokrej i Błękitnej w Karwi. Prace rozpoczną się na przełomie marca/kwietnia, a ich koniec nastąpi do 30 czerwca.

Zadanie obejmuje budowę dróg o nawierzchni z kostki betonowej wraz ze zjazdami, chodnikami, miejscami postojowymi, budowę kanalizacji deszczowej z przepompownią wód deszczowych wraz z zasilaniem elektrycznym oraz budowę odcinka oświetlenia drogowego. – To długo wyczekiwana przez mieszkańców inwestycja. Droga, szczególnie po opadach deszczu, wyglądała fatalnie. Cieszę się, że już niebawem, wszyscy będziemy mogli korzystać z komfortowej nawierzchni – mówi Burmistrz Władysławowa Roman Kużel.

Koszt inwestycji, na którą Gmina Władysławowo zaciągnęła kredyt, po przeprowadzeniu procedury przetargowej, wyniósł niespełna 1,5 miliona złotych.

Opublikowano: 22 marca 2017 10:03

Kategoria: Inwestycje

Zdjęcia:

Wyświetleń: 3195

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.