UWAGA! Droga na trasie Władysławowo-Łebcz już przejezdna! (wideo)

Droga na trasie Władysławowo-Łebcz już przejezdna! (link otworzy duże zdjęcie)


Zgodnie z planem, 28 czerwca 2018 roku, zniknęły rogatki i znaki zakazu na trasie Władysławowo-Łebcz. Wspólna inwestycja Gminy Władysławowo, Powiatu Puckiego i Gminy Puck, co prawda jeszcze się nie zakończyła, ale z jej największego dobrodziejstwa tj. nowej, gładkiej 6-metrowej asfaltowej nawierzchni, kierowcy mogą już w pełni korzystać.

Rozbudowa drogi, nazywanej "małą obwodnicą" Władysławowa, kosztowała blisko 9 milionów złotych. Oprócz wylania nowej nawierzchni, inwestycja obejmuje także wykonanie ciągu pieszo-rowerowego. Ten ma być realizowany w okresie wakacyjnym, jednak co najważniejsze, nie będzie to miało wpływu na płynność ruchu pojazdów. Całość zadania ma zostać ukończona jeszcze przed jesienią. Inwestycja jest dopełnieniem wcześniej wybudowanych: nowoczesnego ronda oraz ul. Żwirowej we Władysławowie.

Opublikowano: 28 czerwca 2018 18:57

Kategoria: Inwestycje

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 1496

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.