Sucharskiego już gotowa (foto)

Sucharskiego już gotowa (link otworzy duże zdjęcie)


Droga łącząca Żwirową z Aleją Żeromskiego we Władysławowie jest już dostępna i to w nowym wydaniu. Mowa oczywiście o ulicy Sucharskiego, a dokładnie odcinku od Żwirowej do Unruga, gdzie wykonano odprowadzenie dla wód deszczowych, a płyty typu YOMB zastąpiła nawierzchnia z kostki brukowej.

To doskonałe połączenie dla osób chcących dostać lub wydostać się z centrum Władysławowa, nie wjeżdżając od głównego dojazdu tj. ul. Gdańskiej i ronda prowadzącego na półwysep helski. Trasa staje się szczególnie atrakcyjna, jeśli dołożymy do niej przebudowaną Żwirową, nowoczesne rondo, jak i niedawno udostępnioną dla ruchu samochodowego drogę od strony Łebcza.

Inwestycja zakładała wymianę istniejącej nawierzchni z płyt YOMB na nawierzchnię z kostki brukowej betonowej na odcinku ponad 160 metrów, wraz z korektą krawędzi jezdni, a także odprowadzeniem wód deszczowych. Przy okazji tego zadania wykorzystano zmagazynowaną kostkę, pochodzącą z innych realizowanych zadań inwestycyjnych. Łączny koszt zamknął się kwotą niespełna 250 tysięcy złotych.

Opublikowano: 03 lipca 2018 10:12

Kategoria: Inwestycje

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 744

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.