Floriana Ceynowy kolejną drogą oddaną do użytku (foto)

Floriana Ceynowy we Władysławowie w nowym wydaniu (link otworzy duże zdjęcie)


Ulica Floriana Ceynowy we Władysławowie została przebudowana od ul. Męczenników Wielkiej Wsi do ul. Średniej, wraz z przyległym odcinkiem dojazdowym. To już piąta w ciągu ostatnich 2 tygodni inwestycja drogowa, oddana do użytku kierowcom w Gminie Władysławowo.

Zakres robót przy ul. Floriana Ceynowy obejmował m.in. przebudowę dwukierunkowej jezdni, budowę ciągu pieszo-jezdnego, obustronnych chodników dla pieszych, zatoki postojowej, pasa zieleni, przebudowę istniejących zjazdów do posesji, a także budowę kanalizacji deszczowej. – To pierwszy etap przebudowy jednej z najstarszych dróg we Władysławowie. Ostatnie tygodnie są dowodem systematycznej rozbudowy arterii ruchu na terenie naszej gminy. Poprawa warunków do jazdy, tak na drogach lokalnych, jak i dojazdowych do gminy, powinna w znaczący sposób zwiększyć komfort poruszania się, a nade wszystko bezpieczeństwo uczestników ruchu – mówi Burmistrz Władysławowa Roman Kużel.

Przez ostatnie kilkanaście dni w gminie udostępniono kierowcom m.in. drogę na trasie Łebcz-Władysławowo, ulicę Górną i stanowiącą nowy deptak ul. Obrońców Westerplatte w Jastrzębiej Górze, a także ul. Sucharskiego we Władysławowie.

Opublikowano: 10 lipca 2018 09:04

Kategoria: Inwestycje

Zdjęcia:

Wyświetleń: 774

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.