Umowa na budowę ścieżki rowerowej Władysławowo-Jastrzębia Góra podpisana (foto i wideo)

Podpisanie umowy na budowę ścieżki rowerowej Władysławowo-Jastrzębia Góra (link otworzy duże zdj


5 września w Urzędzie Miejskim we Władysławowie Burmistrz Roman Kużel podpisał umowę na wykonanie robót budowlanych, związanych z budową drogi rowerowej i ciągów pieszych wzdłuż DW 215 na odcinku od Władysławowa (brama wjazdowa do COS OPO "Cetniewo") do ul. Uzdrowiskowej w Jastrzębiej Górze. Co ważne dla rowerzystów nawierzchnia będzie asfaltowa, co wpłynie znacznie na komfort jazdy cyklistów.

Inwestycja prowadzona jest w ramach zadania Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R10 i Wiślana Trasa Rowerowa R9 - Gmina Władysławowo, na które gmina uzyskała dofinansowanie w kwocie 6 710 851,71 zł. Umowny termin wykonania robót to koniec marca 2019 roku.

Zobacz także: materiał w Radio Kaszëbë pn. "Zbudują ścieżkę rowerową z Władysławowa do Jastrzębiej Góry".

Opublikowano: 05 września 2018 11:38

Kategoria: Inwestycje

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 3160

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.