Przejścia przy polach namiotowych oświetlone! (foto i wideo)

Przejścia przy polach namiotowych oświetlone (link otworzy duże zdjęcie)


Lampy typu LED oświetliły przejścia dla pieszych przy kempingach: Chałupy III, Ekolaguna, Kaper i Solar na drodze wojewódzkiej nr 216 na trasie Władysławowo-Chałupy. Inwestycję poprawiającą bezpieczeństwo spacerowiczów na półwyspie helskim sfinansowała Gmina Władysławowo wraz z dzierżawcami poszczególnych pól.

Łącznie w 4 lokalizacjach na półwyspie stanęło 8 słupów oświetleniowych, które połączyło 250 metrów sieci kablowej. To zadanie niezwykle istotne szczególnie w sezonie letnim, kiedy to w okolicach pól kempingowych każdego dnia z przejść dla pieszych pomiędzy stronami Zatoki Puckiej i Morza Bałtyckiego przemieszczają się tysiące turystów. Łączny koszt inwestycji, sfinansowanej po połowie przez samorząd i dzierżawców, wyniósł blisko 110 tysięcy złotych.

Opublikowano: 07 stycznia 2019 13:30

Kategoria: Inwestycje

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 813

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.