Chodnik i oświetlenie przy Drodze Chłapowskiej (foto)

Chodnik i oświetlenie przy Drodze Chłapowskiej wybudowane (link otworzy duże zdjęcie)


Zakończyły się prace w ramach II etapu budowy chodnika i oświetlenia przy ul. Droga Chłapowska na odcinku od przejazdu kolejowego do Drogi Swarzewskiej we Władysławowie. 

Przy wykorzystywanym szczególnie w sezonie letnim objeździe do centrum miasta i zachodniej części gminy stanęły dokładnie 24 lampy, korzystające z energooszczędnej technologii typu LED, które oświetliły chodnik o długości blisko 700 metrów. To druga część zadania przy ul. Droga Chłapowska. W ramach I etapu na odcinku od ul. Gdańskiej do przejazdu kolejowego, także wybudowano chodnik oraz oświetlenie pod koniec 2017 roku.

Inwestycja, poprawiającą bezpieczeństwo ruchu drogowego i pieszych przy ul. Droga Chłapowska, dofinansowana została ze środków Starostwa Powiatowego w Pucku. Łączny jej koszt wyniósł blisko 625 tysięcy złotych.

Opublikowano: 09 stycznia 2019 12:46

Kategoria: Inwestycje

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 743

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.