Skwer w Ostrowie zaprasza (foto i wideo)

II etap budowy Skweru w Ostrowie zakończony (link otworzy duże zdjęcie)


Plac zabaw i część wypoczynkowa na skwerze przy ul. Bielawskiej w Ostrowie już dostępne! Zakończył się kolejny etap budowy miejsca rekreacji nawiązującego do nadmorskiego charakteru sołectwa. Projekt sfinansowany został ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze.

Inwestycja obejmowała wykonanie nawierzchni utwardzonych w postaci ścieżek spacerowych oraz zagospodarowania placów. W miejscach zabaw dla dzieci i obszarze siłowni zewnętrznej zamontowano bezpieczne poliuretanowe podłoże. Pojawiły się także nowe urządzenia i zabawki, które uzupełniły elementy małej architektury: ławki, kosze na śmieci oraz stojaki na rowery. Teren został ogrodzony, posiano trawniki i nasadzono rośliny.

Koszt inwestycji wyniósł ponad 700 tysięcy złotych, z czego 300 tys. to środki unijne. Projekt pn. "Modernizacja i rozbudowa ogólnodostępnej małej architektury poprzez remont, budowę oraz wyposażenie w nawiązaniu do morskiego i rybackiego charakteru we wsi Ostrowo" realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze.

Kolejny etap, zakładający budowę sceny i boiska wielofunkcyjnego, również ze środków unijnych, zrealizowany zostanie w ciągu najbliższych miesięcy.

po_ryby.png

Zdjęcia: Sołectwo Ostrowo

Wideo: Bałtycka TV

Opublikowano: 28 czerwca 2019 11:17

Kategoria: Inwestycje

Zdjęcia:

Załączniki:

Logotypy [180.71 KB]

Wyświetleń: 891

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.