Nowe stacje z psim pakietem (foto)

Nowe stacje z psim pakietem (link otworzy duże zdjęcie)


W czerwcu na terenie Władysławowa stanęły 4 nowe stacje z tzw. "Psimi pakietami". To proste w obsłudze stanowiska z pojemnikami na psie odchody, niezbędne dla właścicieli czworonogów przy okazji spacerów z pupilami.

Dwie stacje umieszczone zostały w lasku przy plaży, pomiędzy wejściami nr 3 a nr 5 przy ul. Hryniewieckiego. Trzeci zestaw pakietów zamontowano przy placu zabaw na rogu ul. Przybyszewskiego i Młyńskiej we Władysławowie. Czwarty niezbędnik dla właścicieli czworonogów zlokalizowano przy latarni morskiej w Rozewiu. Jest on wykonany ze stalowej blachy, ocynkowany i łatwy w obsłudze. Oprócz woreczków na psie odpady, posiada też śmietniki. Na terenie Gminy Władysławowo zamontowano dotychczas w sumie 28 stacji z "Psimi Pakietami".

Opublikowano: 13 czerwca 2019 12:46

Kategoria: Inwestycje

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 237

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.