200 lat, 200 lat, niech żyje żyje nam! (foto)

99. urodziny Pani Małgorzaty Ścigała (link otworzy duże zdjęcie)


Pani Małgorzata Ścigała z Władysławowa obchodzi w tym roku 99. urodziny! Z okazji jej święta odwiedziła ją delegacja z Urzędu Miejskiego we Władysławowie w osobach Pani Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Danuty Grzegorczyk oraz Burmistrza Władysławowa Romana Kużel.

Pani Małgorzata to obecnie najstarsza mieszkanka Gminy Władysławowo. Jest matką czworga dzieci, babcią dwanaściorga wnucząt oraz prababcią trzynaściorga prawnucząt. Solenizantka cieszy się dobrym zdrowiem, pamięcią oraz humorem. Lubi także, nie tylko w ciągu dnia, pośpiewać sobie popularne przeboje. Jak mówi jej rodzina, repertuar jest zmienny, ale ulubionym utworem należałoby wskazać biesiadną piosenkę pt. "Góralu, czy ci nie żal".

Pani Małgorzacie, jeszcze raz, składamy życzenia zdrowia, radości, pogody ducha oraz wszystkiego najlepszego!

Opublikowano: 10 kwietnia 2017 09:26

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 3913

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.