Nowo wybranym Sołtysom wręczono zaświadczenia (foto i wideo)

Nowo wybranym Sołtysom wręczono zaświadczenia (link otworzy duże zdjęcie)


Podczas sesji Rady Miejskiej Władysławowa w dniu 27 marca 2019 roku Burmistrz Władysławowa Roman Kużel oraz Przewodniczący RM Adam Białas wręczyli nowo wybranym Sołtysom z Gminy Władysławowo oficjalne zaświadczenia, potwierdzające ich wybór na szefów jednostek pomocniczych na lata 2019-2024. Przy tej okazji podziękowano ustępującym Sołtysom - Dariuszowi Marzejonowi z Chłapowa i Alojzemu Stenzel z Tupadeł, który swoją funkcję pełnił przez ponad 20 lat.

Pracę na czele 5 z 7 sołectw Gminy Władysławowo kontynuować będą dotychczas zarządzający. Mowa o: Renacie Ostrowskiej z Rozewia, Marcinie Budziszu z Chałup, Szymonie Redlinie z Jastrzębiej Góry, Robercie Radtke z Ostrowa i Marku Pieczonko z Karwi. Po raz pierwszy funkcję Sołtysa pełnić będą Tomasz Otrompka w Chłapowie i Michał Felkner w Tupadłach. Zastąpili oni kolejno Dariusza Marzejona i Alojzego Stenzel. Ten drugi pracował dla Tupadeł łącznie przez 21 lat, nie tylko jako Sołtys, ale także radny Rady Miejskiej Władysławowa. Burmistrz zwrócił się do honorowanego z podziękowaniami za zaangażowanie, otwartość i sumienne wykonywanie obowiązków. Jednocześnie dodał, że z Jego niezwykle cennego doświadczenia, jeszcze zapewne nie raz gmina będzie korzystać. Zachęcamy Państwa do obejrzenia zdjęć z obrad oraz wideo.

Część II Sesji RM dostępna jest pod linkiem w serwisie YT

Fot. Konrad Kędzior

Opublikowano: 28 marca 2019 10:07

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 755

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.