Wypoczywaj bezpiecznie w Gminie Władysławowo

Czuj się bezpieczniej (link otworzy duże zdjęcie)

 

Sukcesem udanego wypoczynku, oprócz oczywiście pogody i dobrego nastroju, jest przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa swojego oraz najbliższych. W dobie pandemii spełnienie tego warunku jest o wiele trudniejsze niż w normalnym czasie. Dlatego gdziekolwiek się nie znajdziemy powinniśmy troszczyć się nie tylko o swoje zdrowie, ale również swoim rozsądnym zachowaniem sprawiać, aby ludzie przebywający z nami również czuli się komfortowo.

Z początkiem sezonu na terenie gminy ustawiono w najbardziej uczęszczanych miejscach 25 dozowników z płynem do dezynfekcji. Można z nich korzystać bezdotykowo, naciskając nogą pedał aby z rozpylacza uwolnił się płyn, którym należy zdezynfekować dłonie.

W celu przypomnienia turystom i mieszkańcom jakich zasad należy przestrzegać przebywając w przestrzeni publicznej, Gmina Władysławowo przygotowała kampanię informacyjną „Czuj się bezpieczniej w Gminie Władysławowo”, która wskazuje jak należy zachowywać się w miejscach noclegowych, w przestrzeni publicznej i na plaży, aby zminimalizować lub wykluczyć ryzyko zakażenia się wirusem SARS-CoV-2.

Plakaty i tablice informacyjne „Czuj się bezpieczniej w Gminie Władysławowo” rozmieszczone zostały na osiedlowych i sołeckich tablicach, na słupach ogłoszeniowych oraz przy wejściach na plażę. Właściciele miejsc noclegowych mogą również otrzymać takie plakaty i ulotki w Informacji Turystycznej (ul. Towarowa 8) i powiesić je w swoim obiekcie.

Opublikowano: 17 lipca 2020 13:24

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 324

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.