„Przyjaciel Gminy Władysławowo” – pierwsze w tym roku wyróżnienie

Przyjaciel Gminy Władysławowo (link otworzy duże zdjęcie)

 

Państwo Beata i Robert Kapusta z Łowicza od 20 lat przyjeżdżają wypoczywać nad Bałtyk i od 20 lat celem ich wakacyjnych podróży jest Chłapowo. Ich wieloletnie przywiązanie do naszej gminy zostało wyróżnione honorowym tytułem „Przyjaciela Gminy Władysławowo”.

7 lipca na spotkaniu w Urzędzie Miejskim zastępca burmistrza Kamil Pach, kierownik Referatu Organizacyjno-Prawnego Wioleta Kowalska-Lewicka oraz radny Mariusz Głowienke wręczyli Pani Beacie i Panu Robertowi Kapustom dyplomy gratulacyjne, róże oraz paczki z gminnymi gadżetami, życząc kolejnych udanych urlopów w naszej nadmorskiej miejscowości.

Łowiczanie są pierwszymi w tym roku turystami, którzy zostali uhonorowani tytułem „Przyjaciela Gminy Władysławowo”. Ich kandydaturę do tego tytułu zgłosił Pan Damian Błaszczok, który od 2000 roku gości Państwa Kapustów w swoim obiekcie noclegowym. Coroczne spotkania zaowocowały zawiązaniem się trwałej przyjaźni między nimi.

Przypominamy, tytuł „Przyjaciel Gminy Władysławowo” nadaje się osobie fizycznej – turystom, którzy przyjeżdżają na teren Gminy Władysławowo i tu wypoczywają od minimum 15 lat. Więcej informacji nt. wyróżnienia, w tym wniosek o przyznanie, dostępnych jest w Biuletynie Informacji Publicznej.

Zachęcamy do zgłaszania wniosków o nadanie tytułu „Przyjaciela Gminy Władysławowo”. Dla wczasowiczów, którzy pokochali naszą gminę będzie to na pewno niezwykle miłe wyróżnienie.

Opublikowano: 08 lipca 2020 08:16

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 93

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.