Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w Urzędzie Miejskim we Władysławowie

 wymiany stolarki okiennej

 

Trwa wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w budynku Urzędu Miejskiego we Władysławowie przy ul. gen. J. Hallera 19 w ramach projektu pn. „Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków stanowiących własność Gminy Władysławowo”, realizowanego przy współfinansowaniu ze środków unijnych na podstawie zawartej umowy o dofinansowanie.

Przedmiotem inwestycji jest wymiana wszystkich istniejących okien i drzwi zewnętrznych w budynku Urzędu Miejskiego we Władysławowie, tj. w budynku głównym, łączniku i wieży.

Nowe okna i drzwi balkonowe oraz drzwi wejściowe będą odtwarzały pierwotne rozwiązania estetyczne, poprawią stan techniczny i wygląd budynku oraz warunki pracy osób w nim przebywających. Dzięki odpowiednio dobranym parametrom wymiana stolarki okiennej i drzwiowej wpłynie również na ograniczenie strat ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynku.

Zamówienie obejmuje także wymianę parapetów zewnętrznych i wewnętrznych, przygotowanie ościeży wraz z późniejszą obróbką.  

Zadanie stanowi drugi etap, po wykonanym w 2018 roku nowym węźle cieplnym i przyłączu ciepłowniczym, prac termomodernizacyjnych w przedmiotowym budynku.

Przewidywany termin zakończenia budowy to 30.09.2020r.

Umowny koszt wykonania robót – 1.212.762,06 zł brutto, w tym dofinansowanie (73,23% kosztów kwalifikowanych) w wysokości 679.554,77 zł

Serdecznie przepraszamy za wszelkie powstałe utrudnienia i niedogodności w związku z trwającymi pracami. 

 

stopkastolarka.png

Opublikowano: 10 lipca 2020 14:09

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 240

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.