Hryniewieckiego przykładem nowej jakości przestrzeni publicznej! (foto)

Kruszywo z kory gnejsowej przy ul. Hryniewieckiego (link otworzy duże zdjęcie)

Po wykonaniu miejsc postojowych i chodników ze szlachetnej kostki brukowej, teraz na ul. Hryniewieckiego we Władysławowie, tuż przy wejściu na plażę nr 5, wzdłuż pasa zieleni, usypano estetyczne kruszywo z kory gnejsowej. Dzięki porozumieniu o wzajemnej promocji z firmą TESM Sp. z o.o., Gmina Władysławowo materiał otrzymała bezpłatnie.


Zastosowanie kruszyw do celów dekoracyjnych staje się coraz bardziej popularne. Właściwości fizykochemiczne surowców pozwalają na ich trwałe wykorzystanie, a naturalny wygląd dobrze współgra z przyrodą oraz małą architekturą publiczną. Gnejs jest jedynym z tych kruszyw, który posiada odpowiednie walory estetyczne coraz częściej skłaniające klientów do wykorzystania go jako element ozdobny.

Po wykonaniu pasów dekoracyjnych przy ul. Hryniewieckiego we Władysławowie, planowane są kolejne tego typu realizacje na terenie naszej gminy. Dziękujemy za współpracę firmie TESM Sp. z o.o. z siedzibą w Kamieńcu Ząbkowickim, a w szczególności kierownikowi sprzedaży na Region Północny - Panu Tomaszowi Zielińskiemu.

Źródło: tesm.pl

Opublikowano: 18 maja 2016 15:25

Kategoria: Inwestycje

Zdjęcia:

Wyświetleń: 2953

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.