Mobilny odkurzacz oczyszcza ulice i chodniki we Władysławowie (wideo)

Odkurzacz miejski (link otworzy duże zdjęcie)


Od początku wakacji w użytkowaniu miejskiej spółki ABRUKO jest mobilny odkurzacz do śmieci i odpadów. Zapewnia on higieniczne sprzątanie bez kontaktu ze śmieciami, jest w stanie zebrać wszystkie ich rodzaje, które przechodzą przez rurę ssącą o średnicy 115 mm.

Odkurzacz skutecznie sprząta odpady przemysłowe i miejskie, takie jak: papier, karton, paczki papierosów, niedopałki, szkło, plastik, butelki, puszki, liście itp. Wykorzystywany jest do oczyszczania chodników, ulic, parków oraz placów. Zapewnia 4–krotnie szybsze sprzątanie niż zamiatanie ręczne przy pomocy szczotki i łopaty. Dzięki wysokiej wydajności filtracji, nie emituje żadnych pyłów do atmosfery.

Oprócz odkurzacza o czystość na terenie Gminy Władysławowo dba m.in. nowoczesna maszyna do oczyszczania plaż oraz trzy zamiatarki.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego działanie mobilnego odkurzacza:

Opublikowano: 10 sierpnia 2016 10:37

Kategoria: Inwestycje

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 2798

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.