Przebudowa ul. Żwirowej z dofinansowaniem z rządowego programu! (wideo)

Ulica Żwirowa we Władysławowie (link otworzy duże zdjęcie)


Przebudowa ul. Żwirowej we Władysławowie oraz rozbudowa skrzyżowania z Drogą Chłapowską i drogą na Łebcz wraz z budową ścieżki rowerowej - te zadania znalazły się na liście projektów, które otrzymają dofinansowanie w ramach przyszłorocznej edycji Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej!

Projekty do rządowego programu złożył Powiat Pucki i otrzyma na ich realizację ponad 3 mln 200 tysięcy złotych. Do obu inwestycji dołoży się Gmina Władysławowo. Dzięki tej dotacji zupełnie zmieni się ul. Żwirowa – dzisiaj wyłożona starymi płytami betonowymi. Poza tym na wjeździe do Władysławowa – na skrzyżowaniu ul. Żwirowej, Drogi Chłapowskiej i drogi na Łebcz powstanie rondo, które zwiększy bezpieczeństwo i usprawni ruch w tym miejscu.

Zobacz także: Materiał wideo o dofinansowaniu projektów w Twojej Telewizji Morskiej.

za: Powiat Pucki

Opublikowano: 02 listopada 2016 14:50

Kategoria: Inwestycje

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 4186

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.