Praca sezonowa - obsługa nowoczesnej toalety

Praca sezonowa - obsługa nowoczesnej toalety (link otworzy duże zdjęcie)


Gmina Władysławowo poszukuje chętnej osoby z Karwi lub okolic do pracy przy obsłudze nowoczesnej toalety publicznej, zlokalizowanej na rogu ulicy Wojska Polskiego i Kopernika w Karwi. Praca 8-godzinna (10-18), przez 7 dni w tygodniu, w lipcu oraz sierpniu.

Obowiązki:

- dozór toalety publicznej;

- bieżące utrzymywanie czystości w toalecie publicznej w godzinach dozoru poprzez dokładne sprzątanie toalety publicznej: zamiatanie, mycie podłóg, mycie urządzeń sanitarnych, uzupełnianie mydła i papieru toaletowego oraz opróżnianie koszy na śmieci;

- rozdawanie bransoletek bezpieczeństwa dla dzieci z danymi kontaktowymi do rodziców;

- informowanie o wszelkich awariach stanu technicznego toalety i dewastacjach.

Stawka za godzinę pracy to 16 zł brutto.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Referatem Środowiska i Gospodarki Odpadami: tel. 58 674-54-53, 58 674-54-83, tel. kom. 535-075-845.

Opublikowano: 20 czerwca 2018 12:54

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 1591

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.