Podstawówka w Chłapowie już po przebudowie (foto i wideo)

Szkoła Podstawowa w Chłapowie już po rozbudowie (link otworzy duże zdjęcie)


Zakończyła się kompleksowa rozbudowa Szkoły Podstawowej w Chłapowie. W ramach przeprowadzonych prac
 dobudowane zostało nowe skrzydło, w którym funkcjonuje przedszkole.

Pomieszczenia w nowej części budynku wydzielono pożarowo, funkcjonalnie i użytkowo od pozostałej części placówki. Dzięki rozbudowie powstało kilka nowoczesnych, w pełni wyposażonych sal lekcyjnych, szatnia, stołówka, pomieszczenia biurowe oraz łazienki. Zadanie obejmowało całościowe położonie nowej elewacji budynku, wymianę stolarki okiennej oraz wykończenie pomieszczeń.  Inwestujemy również w młodzież, a konkretnie w ich komfort nauki i bezpieczeństwo. Nowe skrzydło w Szkole podstawowej w Chłapowie to już kolejna inwestycja w placówkach oświatowych na terenie Gminy Władysławowo w ostatnich kilku miesiącach i nie ostatnia  mówi Burmistrz Władysławowa Roman Kużel.

Dodatkowo wyposażono kuchnię, wykonano nawierzchnię z kostki brukowej, schody, elementy małej architektury oraz trawniki. Łączny koszt inwestycji wyniósł ponad 1,7 miliona złotych.

Opublikowano: 30 października 2017 13:39

Kategoria: Inwestycje

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 1541

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.